OPIS PROGRAMU

Program Mentoringowy IT dedykowany jest studentom oraz doktorantom AGH. Ma on stanowić okazję do połączenia społeczności uczelnianej ze światem biznesu podejmującym współpracę z AGH. W jego zakres wchodzą Projekty Mentoringowe poszczególnych firm oraz inne wydarzenia i inicjatywy współtworzone we współpracy z firmami.

Naszym celem jest realizacja co najmniej 30 prac inżynierskich/ magisterskich/ doktorskich lub projektów naukowych (w ramach działalności kół naukowych/ podejmowanych przez studentów z indywidualnej inicjatywy) we współpracy w ramach Programu Mentoringowego IT AGH. 

Aktualna edycja

Firma partnerska: INTEL
Obszary:
AI
Embedded Systems
FPGA
HPC
Networking
Algorithms
Hardware
Computer graphics
Audio
Image & Video Processing
Signal Processing
Quantum Computing
Validation
CI/CD
Security
Storage
Cryptography
O firmie:

Firma Intel jest jednym z prekursorów technologii w Dolinie Krzemowej. Od ponad 50 lat firma Intel z pracownikami wywiera głeboki wpływ na cały świat, wspierając biznes i społeczeństwo za pośrednictwem innowacji rewolucjonizujących nasze życie.

Współcześnie wykorzystujemy nasze powiązania, skalę i zasoby, aby umożliwić naszym klientom maksymalne wykorzystanie potencjału technologii cyfrowej. Pamiętając o prawie Moore'a, nieustannie projektujemy i produkujemy lepsze produkty półprzewodnikowe, aby ułatwić naszym klientom sprostanie największym wyzwaniom.

W tegorocznej edycji oferujemy dwie formy mentoringu:

  • Mentoring pracy dyplomowej
    Może to być zarówno praca inżynierska, licencjacka, magisterska jak i doktorska.
  • Mentoring projektu indywidualnego lub realizowanego w ramach koła naukowego
    To świetna opcja, jeśli masz pomysł na projekt. w którym przyda się wsparcie merytoryczne lub sprzętowe.

Poprzednia edycja

FIRMA

OBSZARY

ZOBACZ WIĘCEJ

Microsoft napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury oraz inteligentnych urządzeń. Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.
NABÓR ZAMKNIĘTY Liczba zgłoszeń: 17
IBM integruje technologię i wiedzę, dostarczając infrastrukturę , oprogramowanie oraz usługi konsultingowe dla klientów, którzy dążą do cyfrowej transformacji światowych przedsiębiorstw o znaczeniu krytycznym. Działając w ponad 170 krajach, IBM jest firmą technologiczną innego rodzaju. Jesteśmy na czele przełomowych zmian — ulepszania firm, społeczeństwa i kondycji ludzkiej. Łączymy wszystkie niezbędne technologie i usługi, niezależnie od tego, skąd pochodzą te rozwiązania, aby pomóc klientom rozwiązać najpilniejsze problemy biznesowe.
NABÓR ZAMKNIĘTY Liczba zgłoszeń: 65

Firma Intel jest jednym z prekursorów technologii w Dolinie Krzemowej. Od ponad 50 lat firma Intel z pracownikami wywiera głęboki wpływ na cały świat, wspierając biznes i społeczeństwo za pośrednictwem innowacji rewolucjonizujących nasze życie.

Współcześnie wykorzystujemy nasze powiązania, skalę i zasoby, aby umożliwić naszym klientom maksymalne wykorzystanie potencjału technologii cyfrowej. Pamiętając o prawie Moore’a, nieustannie projektujemy i produkujemy lepsze produkty półprzewodnikowe, aby ułatwić naszym klientom sprostanie największym wyzwaniom.

NABÓR ZAMKNIĘTY Liczba zgłoszeń: 65